חיי הלילה בריו

By | 20 בנובמבר 2017

ברזיל היא מולדת הסמבה, אחת המדינות השמחות ביותר בדרום אמריקה עם שפה פורטוגזית, שמתגלגלת עם הלשון, שמחת חיים, אקזוטיות ושפע.
פירות, חופים בגדי ים, מלונות יוקרתיים, מוטלים והוסטלים, נוף פראי לצד אורבניות מבוססת היטב, שכונות יוקרה לצד פאבלות צבעוניות ועוד.
ברזיל היא עושר, תרבות, שמחה, ומעצמת כדורגל עולמית.

במהלך היום ניתן ליהנות מטיולים רגליים לאורך טיילת החוף, ליהנות מאתרים, שהטבע נשמר בהם בשלמותו ולגמוע באגוז קוקוס טרי, שנקטף במיוחד עבורכם, להתענג על המנגו והאננס ושלל הפירות האקזוטיים הנפלאים ולשכב על ערסל. אך שהערב מגיע, זה הזמן לעלות על עקבי הסטילטו ולחבוש את המגבעת ולטרוף את הרחבה.

מוזיקה שמחה, יין טוב, אוכל פשוט וטעים
סמבה, בוסה נובה, טיול לברזיל מזמן מוזיקה טובה ושמחה עם מקצבי להקות בטוקדה ורקדנים העוטים עליהם חליפות צבעוניות עתירות נוצות, פייטים ודוגמאות, המגיעות ממדינת הג'ונגל הלטינית.
חיי לילה בברזיל עוברים דרך מועדוני הסמבה, "דמה דה נויטה" הוא אחד מהם, מהמועדונים המובילים בעולם לריקודי סמבה, עם מוזיקה חיה שמחה, בר יין וקרפריה.
באתר הראשי של מועדון "סנטרל קולטורל קריוקה" תוכלו להתעדכן במועדי מסיבות סמבה, שבהן משתתפים הרקדנים המפורסמים והטובים ביותר בברזיל.

כאמור ברזיל ידועה באווירה הקלילה והמשוחררת שלה, וכך גם ניתן לומר על הבירות, אשר ניחנות באחוזי אלכוהול נמוכים, בסגנון לאגר לבן, שמזכירות בטעמן בירות לטיניות מאירופה.
האלכוהול בברזיל נחשב לזול יחסית למחירי הארץ, ותוכלו לגמוע אותו במועדונים הרבים הפרוסים לאורך חופי ריו דה ז'נרו, באזור קופה קובנה.

אם רוויתם מהסמבה ואוזנכם ערבה לצלילים מערביים יותר תוכלו ליהנות מסגנונות מוזיקה קליטים כמו היפ הופ, טרנס, האוס ומוזיקה אלקטרונית במועדון היוקרתי, "מלט עם לבלון", השכונה היקרה ביותר בריו דה ז'נרו, שמציע לצד הקצב, בילוי שקט בבר אקסקלוסיבי, או במועדון "קלאב 6", שנמצא ליד תחנת מרקס במטרו.

אם חשקה נפשכם בבילוי אותנטי יותר, המזמן מפגש עם ברזילאים מקומיים ושמחים, מומלץ לגשת אל שכונת המפרץ, שמציעה שפע של מועדונים, אשר ממוקמים באחוזות ישנות, ובאזור בוטפוגו, אשר מציעים בילוי שפוי יותר, בלי יותר מדי סמבה ועם הרבה מוזיקת נשמה.

הלילות הטובים ביותר לבילוי בברזיל הם כמובן בסוף השבוע, ובפרט בשבתות בערב, כאשר מועדונים אקסקלוסיביים במיוחד נפתחים באזור אימפנמה ומציעים מוסיקה סטייליסטית, היפ הופ ודאנס.
חשוב לציין, שהאלכוהול במקומות אלו מעט יקר, אולם בדרך כלל נשים נהנות מהנחה.

טיפ נוסף, לאחר השעה תשע בערב, מתחילים תורים ארוכים, ולכן מומלץ להקדים ולתפוס מקום טוב על הבר.

מה אוכלים במועדונים בברזיל?
חיי לילה בברזיל הם קלילים כמו המדינה הצבעונית והשמחה, ניתן להינות מקרפים, קפיריניית פירות, וכמובן הממתק הלאומי, בריגדרו (מעין כדור שוקולד עם חלב, הנמס בפה ומתוק במיוחד)

מתי יוצאת הטיסה הבאה?
ניתן לשריין טיסות לברזיל בכל מועד בשנה, אך מומלץ לשריין מקום מראש, כאשר אתם מתכננים לטוס בסמוך לקרנבל (פברואר, מרץ)
חברות התעופה האירופאיות מציעות טיסות לברזיל במסלולים נוחים עם עצירות קצרות יחסית, ובמחיר ידוע מראש.