5 טיפים להשכרת שולחנות וכיסאות

By | 10 בספטמבר 2017

השכרת שולחנות וכסאותהשכרת שולחנות וכיסאות נראה כמו תהליך קל, נכון? אתה בטח חושב – כמה קשה זה כבר יכול להיות לשכור שולחנות וכיסאות ? ובכל זאת, הנה כמה שאלות שהיית נשאל אם היית מתקשר לחברת השכרת ציוד בכדי לשכור שולחנות וכיסאות: 1) איזה סוג של אירוע יש לך? 2) לכמה אנשים אתה מצפה? 3) מה בתפריט? 4) יש לנו מגוון כיסאות להשכרה, האם הצצת באתר שלנו? האם יש לך העדפה לסוג מסוים? 5) האם אתה רוצה שולחנות מלבניים או עגולים? 6) כמה אנשים אתה רוצה להושיב ליד כל שולחן?

לפניך 5 טיפים להשכרת שולחנות וכיסאות על מנת להקל על התהליך:

1) כדאי למנות מישהו שיהיה אחראי על השכרת השולחנות והשכרת הכיסאות. כאשר כמה אנשים מעורבים זה יכול להיות מבלבל עבור כל הצדדים. אותו אדם צריך להיות אחראי על ההשכרה, התשלום, ועל קבלה או איסוף של הציוד. אם אתם שוכרים שולחנות וכיסאות עבור אולם, עליך לוודא כי יהיה באולם מישהו שיוכל לקלוט את הציוד ולראות שלא חסר כלום.

2) כדאי לעשות שעורי בית ולהכיר את כל האפשרויות. כל הפריטים בד"כ מופיעים באתר האינטרנט של החברה המשכירה את הציוד. חלק מהחברות הללו מחזיקות אולמות תצוגה כדי להקל על הבחירה והתכנון. זה ממש עוזר לבדוק מקרוב את הכיסאות ולראות בעיניים את הגודל של השולחנות.

3) להיות צרכן חכם. אם אתה רק צריך 20 כיסאות מתקפלים ושולחן עגול אחד, אין הגיון כלכלי בהזמנת משלוח בעלות גבוהה. יכול להיות שעדיף לך להגיע עצמאית לחברת ההשכרה וגם להחזיר את הציוד בעצמך. ברוב המקומות הדבר אפשרי ואפילו ישמחו לעזור לך לטעון/לפרוק את הציוד מהרכב.

4) אם האירוע שלך מתרחש באולם, עליך לדעת את המגבלות במקום בהקשר של קליטת ואחסון ציוד. בד"כ משלוח של ציוד מתרחש יום לפני האירוע, והחזרת הציוד מתרחשת יום לאחר האירוע – או ביום ראשון במקרה והאירוע התרחש ביום שבת. חברת ההשכרה אמורה להתמצא בעניינים האלו, אך ככל שאתה לוקח אחריות על הלוגיסטיקה, כן ייטב.

5) האם אתה צריך מפות שולחן? רוב השולחנות להשכרה אינם בעלי חזות מהודרת מספיק ולכן יש צורך במפה כלשהי, אפילו מפלסטיק או פוליאסטר. ע"פ רוב תוכל לשכור מפת שולחן מאותו המקום, אך עליך לבדוק באתר האינטרנט או באולם התצוגה איזו מפה ברצונך לשכור.
מקווים כי טיפים אלו יעזרו לך להתכונן טוב יותר לקראת האירוע שלך