קטגוריה Archives: בלוג

מושגי יסוד בהגברה ותאורה

המושג PA מתייחס למערכת ההגברה המופנית לקהל ונשמעת על ידי הקהל. במילים פשוטות – רמקולים ומה שמניע אותם. העמוד הזה לא מתייחס למיקסרים, מיקרופונים, מוניטורים, אקולייזרים וכו' רק לנושא הרמקולים והמגברים שזה הבסיס של ההגברה בין אם אתה די,ג'יי ורוצה הגברה למסיבה או אם אתה רוצה הגברה ללהקה. פעם, עד לפני 15 שנה נגיד, מערכת הגברה היו מגברים ורמקולים… Read More »

חדרי קריוקי – למה הם מקום הבילוי החם ביותר היום

מעת לעת, אנחנו יכולים לראות, כיצד מקומות מסוימים הופכים למקומות בילוי בולטים בקרב קבוצות שונות באוכלוסייה. הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות כיצד נוצר טרנד מסוים ועם הזמן אפשר להבחין, אם הוא דועך או ממשיך למשוך אליו אנשים.

לופטים לאירועים

במאמר זה ננסה להסביר למה לופט הוא הבחירה המושלמת לאירוע שלך. לופט הוא הפתרון הטוב ביותר קודם כל כי המוזמנים יצאו מבסוטים מהאירוע – ומדוע? כי לופט מפואר מספק חוויה מדהימה, בזכות העיצוב היוקרתי והאווירה הייחודית ואולי מעל הכל – תחושה של פרטיות, לדעת שכל מי שנמצא במקום הוזמן אליו, אין אף אחד שאינו קשור… Read More »

חיי הלילה בריו

ברזיל היא מולדת הסמבה, אחת המדינות השמחות ביותר בדרום אמריקה עם שפה פורטוגזית, שמתגלגלת עם הלשון, שמחת חיים, אקזוטיות ושפע. פירות, חופים בגדי ים, מלונות יוקרתיים, מוטלים והוסטלים, נוף פראי לצד אורבניות מבוססת היטב, שכונות יוקרה לצד פאבלות צבעוניות ועוד. ברזיל היא עושר, תרבות, שמחה, ומעצמת כדורגל עולמית. במהלך היום ניתן ליהנות מטיולים רגליים לאורך… Read More »

בניית מערכת סאונד גדולה ומשוכללת

אם החלטתם ללכת על מערכת גדולה בה יש טופים וסאבים אז תכירו את המושג הנכון – מערכת מפוצלת תדרים. פירוט על סוגי הרמקולים יהיה בעמוד נפרד – רמקולים פאסיביים. בעמוד הזה נתייחס למה שעובר על הצליל בדרכו מהמיקסר לרמקולים, או במילים אחרות, מה זה לעזאזל "ארון מגברים?" ארון מגברים זוהי קופסא גדולה וכבדה על גלגלים (אחרת… Read More »