חדרי קריוקי – למה הם מקום הבילוי החם ביותר היום

By | 5 באפריל 2020

מעת לעת, אנחנו יכולים לראות, כיצד מקומות מסוימים הופכים למקומות בילוי בולטים בקרב קבוצות שונות באוכלוסייה. הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות כיצד נוצר טרנד מסוים ועם הזמן אפשר להבחין, אם הוא דועך או ממשיך למשוך אליו אנשים.

חדרי קריוקי

חדרי קריוקי מאפשרים לנו ליהנות ולשיר את השירים שאנחנו אוהבים

אין ספק שאחת התופעות הייחודיות לחברה הישראלית היא, חיבתנו לזימרה. פעם היינו עושים את זה ליד המדורה עם גיטרה, עם הזמן עברנו לעשות את זה במסגרת שירה בציבור על הדשא או בשכונה. היום אנחנו עושים את זה בסגנון שמוכר בכל העולם, באמצעות קריוקי.

ברחבי הארץ, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חדרי קריוקי אשר מציעים לנו אפשרות ליהנות מאפשרות לשיר את השירים שאנחנו אוהבים, כשברקע מתנגנים הצלילים שלהם. אנחנו לא צריכים להיות זמרים מקצועיים, אנחנו גם לא צריכים לדעת לנגן. כל מה שעלינו לעשות זה לשיר, עם המילים או בלי המילים, עם או בלי זיופים, כל אחד על פי יכולותיו וכישוריו.

חדרי קריוקי הפכו בעשור האחרון לטרנד מאוד בולט אשר מושך אליהם לא מעט ישראלים, מכל הגילאים, מכל המגזרים, מכל מקום בארץ. לפני שהיו חדרים כאלה, היינו יכולים לראות אנשים מארחים בסלון הבית, במרפסות או בחצרות, חברים ובני משפחה עם מכונות קריוקי. מאחר ואותן מכונות היוו לא פעם מטרד לשכנים, אז אנחנו יכולים לראות ירידה במספר שלהן, אך אין זה אומר שאנשים ויתרו על הרצון לשיר. הם פשוט עברו לעשות את זה בחדרי קריוקי.

מה יש בחדרי קריוקי שהפך אותם לפופולאריים?

על פניו אנחנו יכולים לראות שחדרי קריוקי הם לא דבר יוצא דופן, מדובר בחדרים אקוסטיים, אשר כוללים מערכת איכותית אשר מאפשרת לשיר בצורה נוחה וברורה וכן לשמוע את הצלילים בצורה חדה. החדרים גם כוללים מסך גדול עליו מוצגות כל המילים של השירים, על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנו.

החדרים גם כוללים אזורי ישיבה מרווחים, הם מאפשרים להכיל כמות גדולה של אורחים, כאשר במקרים רבים אפשר למצוא גדלים שונים של חדרים אשר מותאמים לכמות האנשים אשר מזמינים אותם. בנוסף ניתן להזמין לחדרים שתייה ואוכל מהמקום, ובכך הערב הופך להיות הרבה יותר חגיגי ומיוחד.

חשוב לומר, אנחנו יכולים לראות דוגמאות שונות של חדרי קריוקי מבחינת העיצוב, אך מבחינת הסגנון או מבחינת האיכות, הרי שכולם אמורים להיות בנויים בצורה דומה, על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם באופן מקצועי וטוב. הרי כל החדרים אמורים להיות בנויים באופן כזה, שניתן לשיר בלי הפרעה ובלי להפריע לחדרים אחרים במבנה.

חדרי קריוקי מהווים מוקד משיכה עבור צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות, כי זה המקום בו הם יכולים לשיר את השירים האהובים שלהם מבלי שאיש יעיר להם על כך ומבלי שיפריעו לאף אחד.

האלטרנטיבה: השכרת ציוד קריוקי

בעוד שחדרי קריוקי מהווים רעיון מצוין לבילוי בחוץ, אנשים רבים מעדיפים לקיים את ערב הקריוקי בביתם. במיוחד לאור תופעת הקורונה שחייבה אותנו בריחוק חברתי, השכרת קריוקי עד הבית הוא שירות אשר נותן מענה מצוין ומביא את השמחה אליכם. בין אם אתם חוגגים יום הולדת, או פשוט רוצים לבלות עם המשפחה והחברים ולהעביר ערב מהנה ומבדר, האופציה הזו ממש נוצרה בשבילכם. תוכלו לשכור את כל הציוד הדרוש לערב קריוקי. חברות השכרה כמו "רנט סנטר" אף מציעות לכם במחיר אטרקטיבי חבילות קריוקי שכבר מגיעות עם כל מה שצריך בין אם מדובר על ערכת קריוקי שמגיעה עם מחשב, מגוון שירי קריוקי, ציוד הגברה ופלטת DJ. לחלופין תוכלו לבחור בעצמכם ציוד קריוקי להשכרה לפי הבנתכם וראות עיניכם. הגמישות ויכולת הבחירה שמציעות חברות ההשכרה מאפשרת לכם להזמין רק את הציוד הדרוש לכם לפי סוג האירוע וכמות המשתתפים, כך שבסופו של דבר זה שירות שהוא לא רק מהנה ונוח אלא גם נוח בכיס, שכן מחירי ערכות הקריוקי מתחילים מ 150-200 ש"ח ליום.